Logo Gmina Godkowo

News

News zdjęcie id 908

Zawody na Strzelnicy w Grądkach z okazji II rocznicy powstania.

02.08.2019

W niedzielę 28 lipca 2019 obchodziliśmy drugą rocznicę utworzenia Strzelnicy Sportowej w Grądkach. Z tej okazji zaproszono wszystkich sympatyków do wspólnego strzelania, oraz świętowania. Odbyły się też zawody strzeleckie w kilku konkurencjach i kategoriach: mężczyźni, kobiety , młodzież do lat 15-tu, a dla najmłodszych do lat 10-ciu strzelnica Nerf . Niespodzianką był Puchar Prezesa z okazji 2 rocznicy utworzenia strzelnic SOKÓŁ GRĄDKI w Grądkach- nagroda ta powędrowała do strzelca który uzyskał najwięcej dziesiątek. Zawodnicy mieli do dyspozycji broń pneumatyczną. Rywalizowali strzelając z pistoletu i karabinu, oddając po 10 strzałów z każdej z tych broni, a liczyła się suma punktów zdobytych w obu konkurencjach.
Oto najlepsze wyniki:
Kategoria „Kobiety” :
1-Mariola Leszczyńska KS ALFA REDUTA ORNETA
2-Jolanta Drewnowska
3- Anna Pędzich KS ALFA REDUTA ORNETA
4 – Julia Piórkowska
5 – Marta Wójcik
Kategoria „Mężczyźni”
1 -Mirosław Kurenda KS ALFA REDUTA ORNETA
2 – Sebastian Leszczyński KS ALFA REDUTA ORNETA
3 – Robert Knyżewski
4 – Waldemar Olender KS ALFA REDUTA ORNETA
5 – Rafał Tanona
6 – Karol Lompert KS ALFA REDUTA ORNETA
Kategoria „ poniżej 15lat”
1 – Aleksandra Tanona
2 – Filip Knyżewski
3 – Maja Drewnowska
4 – Gabriela Leszczyńska SP4 ORNETA
5 – Mateusz Lender
6 – Maja Leszczyńska SP4 ORNETA
7 – Damian paluch
8 – Dylan Wójcik
9 – Julia Paszek
10 – Borys Marchlewski
Na strzelnicy Nerf bawiło się około kilkanaścioro dzieci poniżej 10 lat.
Organizatorzy zapewnili super zabawę w miłej atmosferze, jak zwykle okazało się, że wśród każdej społeczności, nawet tej niewielkiej (bo miejscowośc Grądki nie należy do największych), są wielcy ludzie.
Pragniemy również bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji oraz podczas zawodów: Panom Mirosławowi Kurendzie i Waldemarowi Olender za wsparcie oraz dzielenie się swoim doświadczeniem. Panu Stanisławowi Szulichowi, Sebastianowi oraz Marioli Leszczyńskim za wsparcie, Eli Przybyłowskiej, Magdalenie Przybysz- Pietrzak oraz pracownikom GOKSIR Godkowo, a także mieszkańcom Grądek.

Zawody zostały sfinansowane ze środków Gminy Godkowo w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi. Zadanie realizuje Stowarzyszenie Pomocna Dłoń z Godkowa i Grupa Nieformalna SOKÓŁ GRĄDKI, przy wsparciu GOKSiR Godkowo. Nagrody dodatkowe przekazane zostały również przez sponsorów.


Stowarzyszenie Pomocna Dłoń oraz Strzelnica "Sokół Grądki" zaprasza również na darmowe zajęcia strzelectwa sportowego, które odbywają sie na strzelnicy sportowo- rekreacyjnej w Grądkach dwa razy w miesiącu od czerwca do października. Zajęcia finansowane są przez Gminę Godkowo w ramach zadania publicznego "Wpieranie i upowrzechnianie kultury fizycznej i sportu".
źródło: fb Sebastian Jan, Strzelnica "Sokół Grądki"

Wójt gminy zaprasza

Andrzej Bondaruk
wojt@doc.pl 

Godziny przyjęć interesantów:

Śr. 7:30 - 15:00

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.