Logo Gmina Godkowo

Archiwum newsów, strona 50

Obrazek dla news_280

Z wizytą w ZUOK RUDNO

30.05.2017

25  maja odbyła się wycieczka zwycięskich klas do ZUOK RUDNO. W wyjeździe wzięli udział uczniowie klasy II z SP Godkowo oraz V z SP w Bielicy w nagrodę za najlepiej wykonaną pracę zbiorowa w konkursie "Segregujemy...Ziemię Ratujemy". Dzieciom w wycieczce towarzyszyli: Wójt Gminy A. Bondaruk,  dyrektor GOKSiR M. Przybysz-Pietrzak, Wychowawczyni kl.II M. Buń oraz dyrektor PSP SPSK w Bielicy R.Biernacka. Dzięki uprzejmości władz Zarządu Związku Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego pracownicy Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w sposób profesjonalny oprowadzili dzieci po całym terenie.

więcej

Obrazek dla news_270

Spotkanie z Pawłem Beręsewiczem za nami

24.05.2017

W miniony poniedziałek gościł w Szkole Podstawowej w Godkowie znany i ceniony autor książek dla dzieci i młodzieży Paweł Beręsewicz. Spotkanie przebiegło pod hasłem "Baw się czytaniem" i dostarczyło młodym słuchaczom wiele radości i wrażeń. Wszyscy z ogromnym skupieniem i zainteresowaniem wsłuchiwali się w słowa zaproszonego gościa. Autor krótko zaprezentował swój wcześniejszy dorobek zawodowy jako tłumacza i leksykografa oraz zainicjował "rozmowy przy herbatce lub kawie" z wybranymi uczestnikami na temat ich upodobań czytelniczych, książkach i czytelnictwie ogólnie.

więcej

Obrazek dla news_268

Planowane imprezy gminne cd

23.05.2017

Już dziś proszę sobie zarezerwować ważny termin- 10 czerwca odbędą się obchody 70- lecia OSP w Osieku połączone z Gminnymi Zawodami Sportowo-Pożarniczymi. Szczegóły wkrótce po Dniach Rodziny. Jednak na pewno nie zabraknie atrakcji dla dzieci (Koniki-kucyki, kolorowe buźki, Wielki Ślizg na zjeżdżalni) oraz dla dorosłych. 70 lat to poważna cyfra i takie też będą Obchody - powitalny baner już w przygotowaniu (naprawdę mamy talenty w naszej gminie). Po zawodach zabawę do późna poprowadzi Dj Sebo a GOKSiR Godkowo szykuje kilka specjalnych konkurencji

 

więcej

Obrazek dla news_267

Pozyskano środki na strzelnicę w Grądkach

22.05.2017

20 maja rozstrzygnięto konkurs FIO  Warmia Mazury Lokalnie 2. Projekt grupy nieformalnej "Sokół" z Grądek na utworzenie gminnej strzelnicy sportowo-rekreacyjnej w Grądkach, który został złożony w ramach tego konkursu, został pozytywnie rozpatrzony. Komisja uznała, iż pomysł jest godny uwagi a inicjatywa potrzebna i warto ją wesprzeć. W tym miejscu członkowie grupy nieformalnej "Sokół" pragną podziękować za wsparcie dla Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń" , które użyczyło im osobowości prawnej niezbędnej do złożenia wniosku. 

więcej

Wójt gminy zaprasza

Andrzej Bondaruk
wojt@doc.pl 

Godziny przyjęć interesantów:

Śr. 7:30 - 15:00

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.