Logo Gmina Godkowo

Archiwum newsów, strona 67

Obrazek dla news_555

Zaproszenie na darmowe zajęcia aerobiku

01.06.2018

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Godkowo ,,Pomocna Dłoń'' zaprasza na aerobik. Bezpłatne zajęcia odbędą się w ramach Programu Współpracy Gminy Godkowo z organizacjami pozarządowymi w wybranych miejscowościach. Szczegóły na plakacie poniżej.

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek - (ćwiczenia dostosowane są dla osób w każdym wieku). Zajęcia aerobiku mają na celu zwiększenie sprawności fizycznej, nauczyć akceptacji własnego ciała, rozładować codzienny stres, nauczyć się realizować swoje zamierzenia, nabrać pewności siebie i przede wszystkim dobrze się przy tym bawić.

więcej

Obrazek dla news_553

I miejsce indywidualne w Rachowie

30.05.2018

19 maja 2018 r. w Rachowie odbył się Otwarty Turniej Rzutu Podkową. Ze względu, że tego samego dnia mieliśmy ,,Palinockę'' z gminy Godkowo pojechała 1 dryżyna w składzie:           Andrzej Ogrzywalski, Maciej Głowacki, Marcin Ogrzewalski, Natalia Srebnik, Maria Ogrzywalska. W punktacji drużynowej GOKSiR Godkowo zajęło mocne 7 miejsce na 14 drużyn startujących. W klasyfikacji indywidualnej pan Andrzej Ogrzywalski zajął I miejsce i tym samym pokonał miażdżąco swoich rywali zdobywając 348 punktów, II miejsce zajął pan Krzysztof Sokół ,,Siodło-Kępniewo'' z punktacj 310.

więcej

Obrazek dla news_552

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

28.05.2018

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym jest tworzenie narzędzi, które pozwolą na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie i przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali i rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Identyfikacja ta nie może przebiegać bez uwzględnienia oczekiwań społecznych. Takim narzędziem powinny być mapy zagrożeń bezpieczeństwa.

więcej

Obrazek dla news_548

Spotkanie autorskie z Jagodą Falarz

23.05.2018

Dnia 18.05.2018 roku w Bibliotece Publicznej w Godkowie odbyło się spotkanie z elbląską pisarką Jagodą Falarz. Jest ona autorką dwóch książek dla dzieci "Czytanki Piekarczyka" i "Wiersze z ratusza". Uczestnicy spotkania dzieci z kl I - III miały okazję wysłuchać zabawnych wierszy, ciekawych  historyjek i dowiedzieć się skąd się biorą pomysły na utwory. Dzieci zachęcone przez autorkę same głośno czytały wybrane wiersze. Autorka przygotowała też dla uczestników spotkania zagadki nagradzając osoby zgadujące słodkimi niespodziankami. Na zakończenie spotkania dzieci miały możliwość zakupu książek autorki z autografem. Spotkanie przebiegło w miłej i wesołej atmosferze  i na długo pozostanie w pamięci.

więcej

Obrazek dla news_546

Magiczny wieczór za nami

22.05.2018

"Palinocka" - wyjątkowy magiczny wieczór, zorganizowany przez GOKSiR Godkowo i OSP Godkowo za nami. Wyjątkowy, ponieważ coś czego nie było. Magiczny, bo wiele cudnych rzeczy się zadziało. Dzięki naszym gościom - artystom, przybyli na imprezę mogli obcować ze sztuką przez duże Sz. Za sprawą ZTL Perła Warmii oglądaliśmy niesamowite widowisko, taniec, grę aktorską. Grupa wywarła wielkie wrażenie na wszystkich. Pełen profesjonalizm. Inscenizacja Nocy Świętojańskiej została tak wykonana, że miało się wrażenie cofnięcia w czasie, bardzo sugestywne obrazy. Następnie przyszła pora na Proskenion z Rychlik oraz oprawę Integratonu z Młynar do spektaklu "Stara Baśń". Integraton tworzą dzieciaki z Młynar pod przewodnictwem Bartka Krzywdy, słucha się ich rewelacyjne, a jeszcze lepiej ogląda. Proskenion to dzieciaki, młodzież, dorośli z Rychlik, których gra aktorska, scenografia i wykorzystywane rekwizyty sprawiają, że spektakl jest naprawdę na wysokim poziomie.

więcej

Wójt gminy zaprasza

Andrzej Bondaruk
wojt@doc.pl 

Godziny przyjęć interesantów:

Śr. 7:30 - 15:00

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.