Logo Gmina Godkowo

Archiwum newsów, strona 74

Obrazek dla news_428

Dziewczyny na medal!!

19.12.2017

19 grudnia zostały rozegrane MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W-M SZS W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. Dziewczęca drużyna unihokeja z SP Godkowo sięgnęła po złoto, po raz kolejny pokazując klasę i mistrzowski styl wygrywania. Pokonały każdego rywala, kolejno z SP Płoskinia 4:2, SP Żabi Róg 3:1, SP Skarlin 9:0 i SP Orzysz 3:0. Trzeba przyzać, że był to dla nich bardzo męczący dzień. Wyjazd na zawody rozpoczął się o 5:40 rano, a powrót praktycznie nocą. Jak widać dzieczyny są w swojej szczytowej formie. Wielkie gratulacje dla nich i ich trenera Pana Michała Dutkiewicza. Drużyna nieprzerwanie ćwicząc swoje umiejętności naprawdę osiągnęła mistrzowski poziom. Ich samo zaparcie, wola walki i treningi dały tak wyśmienity efekt. Dziękuję, że nas reprezentujecie, robicie to z prawdziwą klasą i na najwyższym poziomie!! Serdeczne podziękowania kierujemy do  wszystkich, którzy wspierają naszą dziewczęcą drużynę m,in do: Wójta Gminy Godkowo Andrzeja Bondaruka, Odszkodowania Stanisław Szulich, Fryzjerstwa Damsko-Męskiego Tomasza Romanowicza. W tym konkretnym wyjeździe z pomocą przyszedł również Elbląski Szkolny Związek Sportowy. Serdecznie jeszcze raz w imieniu dziewcząt, trenera i swoim dziękujemy.

inf. GOKSiR Godkowo

więcej

Obrazek dla news_427

Spotkanie opłatkowe w Grądkach

14.12.2017

17 grudnia (niedziela) zapraszamy wszystkich mieszkańców Grądek, Grużajn i Nawt do świetlicy wiejskiej w Grądkach na SPOTKANIE OPŁATKOWE. W ten świąteczny czas warto celebrować dawne tradycje i sąsiedzkie spotkania. Jest to okres kiedy wszystkie nieporozumienia powinny zostać zapomniane chociaż na ten jeden wyjątkowy wieczór. Dlatego zachęcamy wszystkich do uczestnictwa. Magia Świąt niech zadziała również w naszej gminie. Zapewniamy dobrą zabawę, przy słodkim poczęstunku.
 

więcej

Obrazek dla news_425

Jesienne spotkania w świetlicach wiejskich

08.12.2017

Pomimo deszczowej aury i wydawałoby się ponurej pogody, zajęcia i spotkania w świetlicach wiejskich są niezykle barwne i wesołe. W ciągu zajęć dzieci tworzą niezwykłe cudeńka: bombki, ozdoby jesienne, smakowite pierniczki. Dodatkowo wymyślane są różne gry i nowe zabawy. Jesienna pora, chyba w rewanżu za dośc nieciekawą pogodę, jest bogata w wiele uroczystych Dni. Opiekunowie świetlic nie przegapili tych okazji i zorganizowali spotkania. I tak na przykład Dzień Seniora....

więcej

Obrazek dla news_424

Jasełka w świetlicy wiejskiej w Godkowie

08.12.2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Jasełka do świetlicy wiejskiej w Godkowie. Miesiąc przygotowań, zaangażowanie naszych dzieciaczków i opiekuna świetlicy, nowe wyzwania, zabawa, świąteczna atmosfera, słodki poczęstunek. Efekty można będzie zobaczyć już niedługo. Spotkanie odbędzie się 20 grudnia o godz. 17:00. Będzie to niepowtarzalna okazja aby w ten przedświąteczny wieczór spotkać się we wspólnym gronie i celebrować tradycje Bożego Narodzenia, a przy okazji docenić pracę naszych młodych aktorów - amatorów.

 

inf. GOKSiR Godkowo

więcej

Obrazek dla news_421

Konkurs Świąteczny

05.12.2017

Biblioteka Publiczna w Godkowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie " Magia Świąt Bożego Narodzenia "
Należy wykonać  (do wyboru ):

    -  kartkę świąteczną
    -  ozdobę świąteczną
    -  potrawę wigilijną

Uczestnictwo w konkursie proszę zgłaszać do dnia 16.12.2017 r. osobiście lub telefonicznie pod numer 55 2497621. Prace plastyczne oceniane będą pod względem estetyki, oryginalności oraz użytych naturalnych materiałów. Potrawy wigilijne oceniane będą pod względem smaku, estetyki wykonania oraz tradycyjności.
Roztrzygnięcie konkursu nastąpi 19 grudnia 2017 r. o godz. 11:00. Regulamin konkursu dostępny jest zakładce "Regulamin konkursu świątecznego". Serdecznie zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych mieszkańców naszej gminy.
 

więcej

Obrazek dla news_420

Pasowanie na czytelnika oraz Święto Misia w Bibliotece

05.12.2017

Dnia 24 listopada 2017 r. w Bibliotece odbyła się uroczystość "Pasowania na czytelnika". Przybyli na nią uczniowie z klasy I i II Szkoły Podstawowej w Godkowie wraz z wychowawczyniami Panią Marią Borową i Panią Małgorzatą Urbańską.Uczniowie zapoznali się z Biblioteką (większość była tu po raz pierwszy), regulaminem biblioteki, poznali pojęcia związane z biblioteką oraz dowiedzieli się jak należy dbać o wypożyczone książki. Po akcie pasowania przyszedł czas na samodzielny wybór książek. Dzieci były zachwycone ilością i różnorodnością do wyboru książek.

więcej

Wójt gminy zaprasza

Andrzej Bondaruk
wojt@doc.pl 

Godziny przyjęć interesantów:

Śr. 7:30 - 15:00

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.