Logo Gmina Godkowo

Archiwum newsów, strona 78

Nauka gry na gitarze klasycznej

05.01.2018

Dzisiaj 05.01 o godz 16:00 w świetlicy wiejskiej w Godkowie rozpoczynają się zajęcia nauki gry na gitarze klasycznej podstawy. Zajęcia będzie prowadził Pan Roman Lastovjak, udział jest bezpłatny, dojazd we własnym zakresie. Serdecznie zachęcamy dzieci od 6 lat oraz młodzież. Dzisiaj pierwsze spotkanie zapoznawczo organizacyjne.Zajęcia odbywać się będą w systemie cotygodniowym. Wymagana własna gitara. Warsztaty organizuje Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Godkowie.

więcej

Obrazek dla news_434

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"

02.01.2018

W dniu 14 grudnia 2017 roku w Urzędzie Gminy w Godkowie odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom" organizowanego przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej  i  Zarządy Oddziałów Związku przy współpracy innych instytucji i organizacji. Do konkursu zgłoszono prace uczniów: Szkoły Podstawowej w Godkowie, Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Bielicy oraz Gimnazjum w Dobrym. Po dokonaniu oceny nadesłanych prac jury w eliminacjach gminnych zakwalifikowało do etapu powiatowego następujące prace:

więcej

Obrazek dla news_433

Jasełka w Bibliotece

29.12.2017

Jasełka w Bibliotece

 

W dniu 19.12.2017 roku w Bibliotece Publicznej w Godkowie w ramach współpracy międzybibliotecznej odbyły się Jasełka zaprezentowane przez grupę uczniów ze Szkoły Podstawowej w Godkowie, a przygotowane przez Panią Alinę Basaj. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Godkowo Pan Andrzej Bondaruk oraz..

więcej

Obrazek dla news_426

Spotkanie opłatkowe w Grądkach

14.12.2017

17 grudnia zapraszamy wszystkich mieszkańców Grądek, Grużajn i Nawt na spotkanie opłatkowe do świetlicy wiejskiej w Grądkach. Będzie to okazja aby razem celebrować dawne tradycje i wspólne spotkania mieszkańców. W tym szczególnym okresie, warto chociaż na chwilę, w ten jeden wyjątkowy wieczór zapomnieć, o dzielących nas często nieporozumieniach i wspólnych animozjach. Sprawmy aby magia Świąt Bożego Narodzenia również zadziałała w naszej gminie. Na gości będzie czekać słodki poczęstunek i serdeczna atmosfera. Wspólnie z zespołem Melodie z Godkowa, będzie można przypomnieć sobie najpiękniejsze polskie kolędy. Spotkanie organizują: radni Grądek i Grużajn pani Helena Tomaszewska i pan Robert Knyżewski, oraz sołtys Grądek pani Wanda Matwiej, we współpracy z GOKSIR Godkowo. Serdecznie zapraszamy.

więcej

Obrazek dla news_428

Dziewczyny na medal!!

19.12.2017

19 grudnia zostały rozegrane MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W-M SZS W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. Dziewczęca drużyna unihokeja z SP Godkowo sięgnęła po złoto, po raz kolejny pokazując klasę i mistrzowski styl wygrywania. Pokonały każdego rywala, kolejno z SP Płoskinia 4:2, SP Żabi Róg 3:1, SP Skarlin 9:0 i SP Orzysz 3:0. Trzeba przyzać, że był to dla nich bardzo męczący dzień. Wyjazd na zawody rozpoczął się o 5:40 rano, a powrót praktycznie nocą. Jak widać dzieczyny są w swojej szczytowej formie. Wielkie gratulacje dla nich i ich trenera Pana Michała Dutkiewicza. Drużyna nieprzerwanie ćwicząc swoje umiejętności naprawdę osiągnęła mistrzowski poziom. Ich samo zaparcie, wola walki i treningi dały tak wyśmienity efekt. Dziękuję, że nas reprezentujecie, robicie to z prawdziwą klasą i na najwyższym poziomie!! Serdeczne podziękowania kierujemy do  wszystkich, którzy wspierają naszą dziewczęcą drużynę m,in do: Wójta Gminy Godkowo Andrzeja Bondaruka, Odszkodowania Stanisław Szulich, Fryzjerstwa Damsko-Męskiego Tomasza Romanowicza. W tym konkretnym wyjeździe z pomocą przyszedł również Elbląski Szkolny Związek Sportowy. Serdecznie jeszcze raz w imieniu dziewcząt, trenera i swoim dziękujemy.

inf. GOKSiR Godkowo

więcej

Obrazek dla news_427

Spotkanie opłatkowe w Grądkach

14.12.2017

17 grudnia (niedziela) zapraszamy wszystkich mieszkańców Grądek, Grużajn i Nawt do świetlicy wiejskiej w Grądkach na SPOTKANIE OPŁATKOWE. W ten świąteczny czas warto celebrować dawne tradycje i sąsiedzkie spotkania. Jest to okres kiedy wszystkie nieporozumienia powinny zostać zapomniane chociaż na ten jeden wyjątkowy wieczór. Dlatego zachęcamy wszystkich do uczestnictwa. Magia Świąt niech zadziała również w naszej gminie. Zapewniamy dobrą zabawę, przy słodkim poczęstunku.
 

więcej

Wójt gminy zaprasza

Andrzej Bondaruk
wojt@doc.pl 

Godziny przyjęć interesantów:

Śr. 7:30 - 15:00

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.